Kelâmbaz

Şartlar

  • Bu sitede belirtilmiş olan bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. kelambaz.com sitesi, içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek zararlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

 

  • kelambaz.com sitesi bu sitedeki bilgileri ve içerikleri istediği zaman, önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve yayından kaldırma hakkına sahiptir.

 

  • kelambaz.com sitesinde bulunan tüm paylaşım ve içeriklerin kelambaz.com’un yazılı izni olmadan ve kaynak belirtmeden kopyalanması, dağıtılması ve yayınlanması yasaktır.

 

  • 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesinin hükmü gereğinde tüm kullanıcılar yazdıkları içeriklerden sorumludurlar. Bu içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği paylaşan kullanıcıya ait olup sistemde IP adresileri kayıt altına alınmaktadır.

 

 

  • www.kelambaz.com yayınlarında hukuka, yasaya, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu kapsamda 5651 sayılı yasa gereğince “İçerik Sağlayıcı” olarak yayın yapmaktadır. Bu sebepten dolayı basın ve yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka ve anayasaya aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Sitemiz uyarma ve kaldırma prensibi ile işlem yaptığından herhangi bir yayın ile şahsınıza, kurumunuza, eserlerinize, telif haklarınıza veya yasal haklarınızın çiğnendiğini, ihlal edildiğini düşünen hak sahipleri [email protected] adresinden bize ulaşabilirler. Arz, talep ve şikayetler tarafımızca incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli işlemler yapılarak içerikler kaldırılacaktır.

 

  • kelambaz.com sitesini ziyaret eden ve kullanan her kullanıcı bu kuralları ve koşulları önceden kabul etmiş sayılır.

 

 

Bizi Takip Et!